Miód mniszkowy

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta)

Zakres cen: od 28,00 zł do 50,00 zł

Miód mniszkowy z mazurskiej pasieki – kremowy, lekko ziołowy, idealny na trawienie i wzmocnienie organizmu. Naturalny, sezonowy i wyjątkowo zdrowy!

SKU: Brak danych Kategoria:

Miód mniszkowy z serca Mazur – zdrowie prosto z natury

Miód mniszkowy z Pasieki Dziadka Ignacego to wyjątkowy produkt pszczeli, pozyskiwany wczesną wiosną z nektaru mniszka lekarskiego rosnącego dziko na czystych, mazurskich łąkach. To miód rzadki, naturalny i sezonowy – miód bardzo szybko krystalizuje. Charakteryzuje się jasnożółtą, złocistą barwą, kremową konsystencją oraz delikatnym, lekko ziołowym smakiem z nutą goryczy.

To nie tylko słodki przysmak, ale również cenne wsparcie dla zdrowia. Miód mniszkowy działa korzystnie na układ trawienny, wspomaga pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego, ma właściwości oczyszczające i delikatnie moczopędne. Zawiera naturalne enzymy, flawonoidy oraz mikroelementy, takie jak potas, magnez i żelazo.

W naszej pasiece na Mazurach pszczoły zbierają nektar w warunkach z dala od zanieczyszczeń – bez chemii, pestycydów i przemysłu. Dzięki temu masz pewność, że do Twoich rąk trafia prawdziwy, surowy miód z pasieki, dokładnie taki, jaki od pokoleń produkował dziadek Ignacy.

Jak stosować miód mniszkowy?

Świetnie smakuje jako naturalny słodzik do herbaty, do owsianki, na pieczywo czy naleśniki. Można go jeść również samodzielnie – np. na czczo, w celach zdrowotnych.

 

Najważniejsze cechy:

  • 100% naturalny miód z pasieki z Mazur
  • Z nektaru mniszka lekarskiego
  • Kremowa konsystencja, łagodny smak
  • Wspiera trawienie i oczyszcza organizm
  • Sezonowy – dostępny tylko raz w roku
Waga Brak danych
Pojemność

1200 g, 400 g, 600 g

1 opinia dla Miód mniszkowy

  1. Oceniono 5 na 5

    Monia30

    Polecam, pyszny, idealna konsystencja, produkt dobrze zapakowany

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk